Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Obuwie wyjściowe na mini obcasie

Buty wizytowe na niskim obcasie, płaskie baleriny

Wychodząc z domu, każda kobieta dokłada wszelkich starań, aby wyglądać schludnie i nienagannie zwłaszcza, gdy wybiera się na oficjalne spotkanie, którego charakter wymusza taki, a nie inny strój. Najczęściej, panie zakładają sukienki, tudzież spódnice aczkolwiek, bardzo często wybór pada na spodnie. Kobiety raczej rezygnują z całych kompletów (garsonki i kostiumy nie są już tak popularne jak niegdyś) i dobierają poszczególne elementy garderoby według własnego uznania. Niemniej, poza skompletowaniem ubrania, istotną sprawą jest także dobór odpowiednich butów.

Obuwie wizytowe na niskim obcasie, to najlepsza z propozycji obuwniczych dla pań na ważne wyjścia. Przede wszystkim dlatego, iż są niezwykle wygodne, a to najważniejsza cecha naprawdę dobrych pantofelków. Poza tym, ich wysokość jest bezpieczna, to znaczy, mogą je nosić zarówno kobiety słusznego wzrostu, jak i te nieco niższe. Nie bez znaczenia jest także ich dostępność w dużych rozmiarach, tj. przekraczających liczbę 40. Niemniej, tak na dobrą sprawę, niskie lub całkiem płaskie buty prezentują się ładnie tylko na małych stopach i tylko na zgrabnych nogach. Jeśli stopy są naprawdę duże, np. w rozmiarze 42, to czółenka czy balerinki będą wyglądały na nich jak kajaki, a przecież nie taki efekt chcemy uzyskać.

Płaskie baletki lub balerinki– jak zwał, tak zwał, to bardzo subtelne, dziewczęce obuwie, które doskonale sprawdza się wiosenno-letnią porą. Kobiety, które mają niewielki stopy i zgrabne nogi mogą nosić je bez obaw. Obuwie tego typu pasuje do każdego rodzaju stroju- tak do sukienki i spódnicy, jak i do spodni. Czółenka– wsuwane, zabudowane w całości lub w części, z zapiętkiem lub bez, mają stosunkowo niewielki obcasik, ok. 2-4 centymetry i są alternatywą dla płaskich baletek. Nieznacznie unoszą sylwetkę sprawiając, że wygląda ona lekko i subtelnie. Krok nabiera gracji. Obuwie  tego typu- niezależnie od charakteru, pasuje do każdej kreacji. Pantofelki z satyny, ze skóry lub tworzywa sztucznego, lakierowane, matowe, gładkie, fakturowane, skromne, bogato, zdobione… sprawdzą się doskonale w roli obuwia wizytowego.

Botki, to kolejny przykład butów wyjściowych, tym razem, całkowicie zabudowanych. Te z zamszu i ze skóry wyglądają najbardziej efektownie (szare, brązowe, czarne). Można je komponować z dowolnymi elementami garderoby przy czym, trzeba pamiętać, że ze względu na swoją formę optycznie skracają nogę w związku z tym, stylizacje powinny być dobrze przemyślane.