Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Nietypowe obuwie ślubne

Koronkowe botki i kozaki ślubne

Ślub i wesele, to zawsze ogromne wydarzenie w życiu człowieka, który decyduje się na zalegalizowanie swojego związku i założenie rodziny. Decyzja o zawarciu małżeństwa, to jedna z ważniejszych w życiu, jaką podejmujemy. To magiczne „tak” wypowiedziane przed ołtarzem jest słowem o wielkiej mocy. Bycie mężem czy żoną, to niełatwa sztuka dlatego też, warto dołożyć wszelkich starań, aby mieć „dobre wejście” w to nowe, piękne z założenia, wspólne życie.

Organizacja ceremonii ślubnej, jak też przyjęcia weselnego, to  obłęd- tak w skrócie można by opisać bieganinę towarzyszącą ślubnym przygotowaniom. Oczywiście, najwięcej na głowie ma przyszła żona…

Każda Panna Młoda pragnie prezentować się na swoim ślubie zjawiskowo. Bajkowa sukienka, długi tren, welon na głowie, fryzura, makijaż, dodatki, a w końcu obuwie- wszystkie elementy jej stroju muszą być idealnie do siebie dobrane. Buty, są elementem najbardziej kłopotliwym, gdyż oprócz tego, iż muszą pasować do charakteru kreacji, muszą też, a przynajmniej powinny, być niezwykle wygodne. Pogodzenie tych dwóch cech jest trudne stąd też, zazwyczaj kobiety zmuszone są decydować, która cecha użytkowa butów ma dla nich większe znaczenie.

Jeśli ślub odbywa się wiosenno-letnią porą, to wybór obuwia dla Pani Młodej jest dosyć łatwy. Zazwyczaj, wybór pada na dziewczęce czółenka lub baleriny, albo kobiece obuwie dodające wzrostu, czyli wysokie obcasy. Trudności pojawiają się wtedy, gdy ślub ma miejsce jesienią, tudzież zimą zatem, pod uwagę trzeba wziąć także cechy ochronne obuwia. Do gry „wkraczają” więc buty wysokie, zabudowane, niejednokrotnie ocieplany, jak na przykład botki czy kozaki.

Koronkowe botki, to jedna z alternatyw. Warto spojrzeć ku nim przychylnym wzrokiem, ponieważ są niezwykle urocze i wdzięczne, i pięknie prezentują się na zgrabnej stópce. Najczęściej mają charakter ażurowy, co czyni je jeszcze oryginalniejszymi. Są doskonałym dopełnieniem zwłaszcza krótkich sukienek ślubnych, gdyż tylko w tym duecie mają szansę zaistnieć. Pod długa sukienką giną bez śladu. Sprawdzą się zarówno na wiosnę, jak i jesień.

Kozaki ślubne, to absolutny mus, gdy na dworze króluje mróz, chłód i wilgoć. Jak powszechnie wiadomo, białe kozaki, to „obciach”, ale nie wtedy, gdy mowa o kozakach ślubnych. Najlepiej, aby miały one skromny charakter i pozostawały  w ukryciu. I tak, nie zagrzeją miejsca na stopie  Młodej Panny zbyt długo. Gdy tylko okoliczności pozwolą, zostaną zamienione na „lepszy model”.