Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pantofelki w rozmiarach 40+

Obuwie wieczorowe w dużych rozmiarach

Duże kobiety zawsze mają pod górkę- prawda czy fałsz? Niestety, prawda. Fakty są takie, że panie, które swoim rozmiarem wykraczają ponad przeciętność po prostu mają trudniej. Trudności pojawiają się, między innymi w sklepie z odzieżą czy w salonie obuwniczym. Mnóstwo kobiet, niejednokrotnie, na pytanie o większy rozmiar danego produktu, spotkało się z odpowiedzią ekspedientki brzmiącą „Przykro mi, ale nie mamy tej bluzki/tych butów w Pani rozmiarze”. Taka sytuacja jest niemiłym doświadczeniem zarówno dla klientki sklepu, jak również dla jego pracownicy.

O ile, w przyciasną bluzkę można się wcisnąć (w akcie desperacji), o tyle, w przyciasne buty nikt nie wsunie stopy, bynajmniej nie na długo. I, choć z żalem, to często przychodzi nam opuścić sklep „z kwitkiem” zostawiając na wystawie nasze wymarzone buty.

Z taśmy produkcyjnej rzadko zjeżdżają buty damskie, których rozmiarówka przekracza magiczną liczbę 39 zwłaszcza, gdy rzecz dotyczy nowych kolekcji znanych projektantów. A nawet jeśli już, to jest ich ograniczona ilość w związku z tym, ledwo trafią na sklepowe półki, a już z nich znikają. Jak świeże pieczywo z rana- chciałoby się rzec. Tymczasem, mnóstwo kobiet, wysokich kobiet, adekwatnie do swojego wzrostu, ma duże stopy. Panie mierzące ponad 170 centymetrów wzrostu bardo rzadko mają rozmiar stopy równy lub mniejszy niż 39, a tu, jak na ironię, najpiękniejsze modele obuwia nie uwzględniają tej naturalnej prawidłowości.

Czy jednak, brak gotowych produktów na półkach oznacza, że panie z dużymi stopami mają zapomnieć o modnym obuwiu na wiosnę, lato, jesień czy zimę? Oczywiście, że nie! Jeśli w salonach obuwniczych nie ma butów dla nas, to poszukajmy ich w sieci. Sklepy internetowe mają o wiele większy asortyment zatem, istnieje większe prawdopodobieństwo „upolowania zdobyczy”. Jeśli e-sklepy również zawiodą, to jest jeszcze inna alternatywa, a mianowicie wizyta u specjalisty, czyli u szewca który skroi nam buty na naszą miarę. Co prawda, nie łatwo w obecnych czasach znaleźć fachowca w tej dziedzinie, ale przy odrobinie chęci i szczęścia na pewno się to uda. Jeszcze nie wszyscy szewcy wymarli- to zdanie powtarzajmy sobie, jak mantrę.

Całe szczęście, że chociaż panowie nie mają kłopotu ze znalezieniem obuwia w dużym, a nawet wielkim rozmiarze! Męskie obuwie wyjściowe występuje w mniejszym asortymencie niż damskie, a mimo to, daje panom szansę wybrania czegoś absolutnie dla nich. Panie, na swoją szansę wciąż czekają.