Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pantofelki z satyny

Satynowe czółenka z kokardką

Subtelne i delikatne, skromne, dziewczęce, wdzięczne- to tylko kilka przymiotników, którymi można by opisać pantofelki wykonane z satyny- iście królewskie obuwie. Prezentują się zjawiskowo, noszą się cudownie… czegóż chcieć więcej? Chyba tylko kreacji, która podbiłaby ich doskonałość. O ile, to w ogóle możliwe.

Jeśli kobieta pragnie poczuć się lekko i zwiewnie, to po pierwsze- powinna założyć na siebie sukienkę, a po drugie- dobrać do niej odpowiednie buty, którymi doda sobie gracji i szyku. Satynowe czółenka, w zależności od charakteru stroju, zdają się być najwłaściwszym obuwiem ku temu. Najlepiej zaś, by pochodziły od sprawdzonego producenta, takiego, który jest ceniony w branży obuwniczej, a nie z miejscowego bazaru, gdzie trudno o porządne obuwie. Włoskie pantofelki na wieczór i na co dzień w wydaniu satynowym na pewno zdadzą egzamin na piątkę, a może nawet i na szóstkę.

Satyna, to rodzaj atłasu jednostronnie błyszczącego. Wyróżniamy, między innymi, satynę jedwabną, bawełnianą i kreskowaną. Przy produkcji obuwia, satyna nie jest materiałem budulcowym, lecz tkaniną uzupełniającą. Powleka się nią gotowe wyroby, niejednokrotnie łącznie z obcasami, co czyni obuwie jeszcze bardziej wyjątkowym. Ze względu na swoje fantastyczne właściwości, jak chociażby miękkość, satyna jest wykorzystywana do produkcji obuwia tanecznego, który musi być wygodny. Zawodowi tancerze noszą takie obuwie nawet po kilkanaście godzin dziennie, a skoro są w stanie to zrobić, to oznacza, że buty satynowe są nieprzecenione!

Materiał, o którym mowa- satyna, ma szerokie zastosowanie. W branży obuwniczej jest na mocnej pozycji wśród innych tkanin aczkolwiek, nie jest najpopularniejszym materiałem produkcyjnym. Obuwie z satyny odznaczają się trwałością i solidnością, są niezwykle wygodne w użyciu, praktyczne, a przy tym nie można odmówić im wyjątkowego charakteru i wysokiej wartości estetycznej.

Czółenka, to model obuwia, który z satyną ma najwięcej wspólnego. To właśnie do wyrobu tego rodzaju butów używa się jej najwięcej. Satynowe buty w najróżniejszych kolorach- czarnym, czerwonym, białym, brzoskwiniowym itd., są dostępne w każdym dobrym sklepie obuwniczym. W sklepach dedykowanym zawodowym tancerzom, znajdziemy produkty najwyższej klasy i jakości przy czym, koszt zakupu takich butów, to od 300 złotych wyższa. Jest, to jednak niewielka cena za komfort. Za wygodę warto zapłacić każda cenę. Oczywiście, w granicach zdrowego rozsądku.