Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xsv/public_html/kwo.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Obuwie okolicznościowe

Buty na bal sylwestrowy i karnawałowy

Imprezy organizowane z wielkim rozmachem, okolicznościowe bale i przyjęcia, jak na przykład bal sylwestrowy czy imprezy karnawałowe, to okazja by zaszaleć na całego, by bez reszty oddać się zabawie. To też znakomita okazja, by stać się kimś innym niż jest się w rzeczywistości, zapomnieć o tym, co przyziemne, by przywdziać „maskę” i wejść w nową rolę. Przyjęcia sylwestrowe, noworoczne i karnawałowe mają bowiem to do siebie, że zazwyczaj przybierają formę balu przebierańców, co stanowi dodatkową zachętę, by wziąć w nich udział i zafundować sobie niezapomnianą zabawę i wspomnienia, do których chce się wracać.

Zabawa w przebieranki zapewne dostarcza mnóstwo radości i frajdy. Przemyślenia wymaga nie tylko sam kostium, jako strój, ale także fryzura, makijaż, dodatki, obuwie. Wszystko to bowiem, składa się na ostateczny image, który albo będzie zachwycał, albo śmieszył. Najlepiej, aby zachwycał i bawił jednocześnie aczkolwiek, taki efekt nie jest łatwy do uzyskania, co nie znaczy, że niemożliwy. Przy odrobinie chęci i wyobraźni- dlaczego nie?

Żadna zabawa nie ma prawa się udać jeśli nie jesteśmy do niej odpowiednio przygotowani. Strój jest ważny- owszem, ale jeszcze ważniejsze jest obuwie. Bez dobrych butów nie poszalejemy na parkiecie zbyt długo, a przecież o to chodzi, by wirować w rytm muzyki aż do białego rana, czyż nie? Panowie raczej nie mają kłopotu z niewygodnym obuwiem. Problemy w tym zakresie, i to dosyć spore, mają kobiety, które niejednokrotnie przedkładają estetykę obuwia ponad jego praktyczność i komfort użytkowania.

JAKIE BUTY NA IMPREZĘ/BAL/PRZYJĘCIE?

Po pierwsze- wygodne (pozwolą nam cieszyć się zabawą przez długie godziny).Po drugie- efektowne (będą robić wrażenie). Po trzecie-praktyczne (będzie można je wykorzystać przy innej okazji, np. jako oryginalne pantofelki na wesele).

KOLOR

Standardowe: czarne albo czerwone, wyszukane: złote lub srebrne, nietypowe: fioletowe, oliwkowe, niebieskie, odważne: w neonowych kolorach -różowe, zielone, żółte itp., skromne: jednolite, gładkie; na bogato, a więc zdobione, wzorzyste; subtelne i delikatne: w stonowanej kolorystyce (ecru, brzoskwinia, pastele, odcienie „cieliste”).

MODEL

Tradycyjne szpilki, seksowne szpilki na platformie, oryginalne koturny, niezwykle kobiece sandałki, wdzięczne czółenka, subtelne pantofelki, wygodne baleriny.